סל הקניות

סגור

גם לי נמאס לשמוע על התחת של הקרדשיאנס כל היום!

רות שניאורסון

08 נובמבר 2018

גם לי נמאס לשמוע על התחת של הקרדשיאנס כל היום!

היום קשה להיות אישה. יש יותר מדי סטנדרטים...
חזה קטן - תגדילי.
חזה גדול - תסתירי.
אין תחת - שטוחה.
שרירית - נראית כמו גבר.
נמוכה - שימי עקבים.
גבוהה - את צריכה להיות נמוכה מהבן זוג שלך.
רזה - תתחילי לאכול, גברים לא אוהבים כחושות.
מלאה - תאכלי נכון ויאללה לחדר כושר.
מתאפרת - וולגרי מדי.
לא מתאפרת - תסדרי את עצמך, לכלוכית.
אני מרגישה שאנחנו הנשים כל הזמן צריכות להיות מישהי בשביל מישהו, לעמוד בסטנדרטים שאחרים מציבים לנו.
אני אומרת - תהיי מי שאת רוצה להיות, תיצרי לעצמך את הסטנדרטים שלך. כי בדבר אחד טבע נאות צדקו- את הכי יפה כשנוח לך.
באמת?
את חושבת שאת הכי יפה ככה בקרוקס עם איזה טרנינג דהוי? אז זהו שלא. את יפה כשנוח לך אבל גם נוחות יכולה להיות יפה ומחמיאה. ככה הרגשתי כשנחשפתי לראשונה לטייצים הפונקציונליים של BeGood באחת מתערוכות הקוסמטיקה הגדולות בעולם.
אני זוכרת את היום הזה כאילו הוא היה אתמול. זה פשוט נראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי ואפילו כשזה כבר חלק משמעותי מהחיים, מתקשים לקבל את העובדה שיש אלטרנטיבה והיא עדיפה. במקרה שלי האלטרנטיבה הייתה טייצים חדשים שבבת אחת החליפו את כל הבגדים הלא נוחים והפחות מחמיאים שיש לי בארון.


ומה אם אגיד לך שזה לא רק נוח, אלא הטייץ גם עובד בשבילך?


אם את כמוני, את בוודאי מרגישה שאת צריכה כל החיים להתאמץ ולעבוד עבור הבגדים שלך. הכוונה היא שנשים כמונו מתאמצות מאוד לעשות את הבגד, במקום שזה יהיה ההיפך.
לעמוד בסטנדרטים כבר אמרתי? כל זה יכול להשתנות עבורך עם טייץ אחד יפהפה, שעושה הבדל גדול. הטייצים שאני מדברת עליהם תפורים בטכנולוגיה כמעט עתידנית שמסייעת לך לשמור על טיפוח הגוף תוך נוחות מקסימלית וכמובן על הדרך מציעה לך דגמים במגוון דוגמאות טרנדיות שניתן ללבוש לכל מקום בכל שעה.

רגע אז כבר אמרנו נוח, אמרנו יפה, ומה אם נוסיף לזה גם טכנולוגיה חדישה?


הטרנד החדש בעולם טיפוח הגוף, הסטייל והביוטי הוא הקוסמטו-טקסטיל. נשמע קצת פלצני נכון? אז במקרה שלנו זה הכי זורם שיש. מדובר בבד משוכלל המכיל חומרים אורגניים וממריצים, כמו ויטמינים, אלוורה וקפאין.
מדובר במוצר שמגובה במחקרים שנערכו בשוויץ ומיוצר באיטליה, בירת האופנה. כך שאם גם את בדיוק כמוני ולא מתפשרת על הבגדים שאת לובשת, את יכולה להיות בטוחה שמדובר במוצר מהפכני ואיכותי במיוחד.
טייצים של BeGood בטכנולוגית הקוסמטו-טקסטיל, הם מכנסיים שעובדים עבורך ועושים אותך ולא להיפך. איך שתלבשי אותם את תשימי לב לאפקט חיטוב מיידי, שמתווספת אליו תחושת עיסוי נעימה, אותי התחושה הזו מלווה לאורך כל היום והופכת את השגרה שלי להרבה יותר שמחה וקלילה. אפילו העור שלי הושפע! הוא הפך לחלק ורך יותר.
אז היום אני באמת אומרת שאני הכי יפה כשנוח לי.
למעבר לטייץ של BeGood NY לחצי כאן.

רות לובשת טייץ של BEGOOD

בכנות,
שלכם
רות - בעלים ומנכ"לית BeGood NY.0 תגובות

השאר תגובה

כל תגובות הבלוג נבדקות לפני הפרסום