סל הקניות

סגור

שאלות ותשובות

אספנו עבורך כמה שאלות נפוצות. אם יש לך שאלות נוספות את מוזמנת לכתוב לנו ל-support@begoodny.com  ונשמח לתת לך מענה.

 

האם הרכיבים בבד Dermofibra Cosmetics עמידים בכביסה?
כל המוצרים של BeGood פותחו באותו האופן: טכנולוגיה יעילה, קבועה ובלתי-מוגבלת.

הבגדים עברו בהצלחה את מבחן ה-100 הכביסות ושמרו על תכונותיהם. לאחר 100 כביסות, פעילות הרכיבים הקוסמטיים (Dermofibra Plus) מתחילה להיחלש בהדרגה. הפעילות של גבישי Dermofibra Bio-Infrareds תמידית ואינה מוגבלת בזמן.

האם המוצרים נבדקו קלינית?
כל מוצרי BeGood נבדקו קלינית על ידי מעבדה עצמאית בעלת תקן ISO 9001, בפיקוח GLP ומשרד הבריאות האיטלקי, ובשיתוף אחת מהאוניברסיטאות האיטלקיות המובילות בתחום הקוסמטיקה. הניסוי נערך תח­ת השגחה של דרמטולוגים מומחים, ביולוגים וכימאים.

הניסוי נערך בשיטת סמיות כפולה (Double-blind, שיטה מחמירה לעריכת ניסויים מדעיים), במטרה למנוע כל אפקט פלצבו אפשרי.
לחצי כאן כדי לראות את התוצאות


איך לכבס את הבגדים?
כביסה ביד או בתוכנית שטיפה עדינה במכונה. חשוב להפוך את הפריטים. יש להימנע משימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים ובמרכך כביסה. לא להלבין. לא להכניס למייבש, לייבש על החבל. לא לגהץ. ללא ניקוי יבש.

האם נשים בהיריון יכולות ללבוש את הטייץ?
כן, בהחלט. זה בטוח לחלוטין. לבישת הטייץ לא תזיק לתינוק שלך, גם בשלבי היריון מתקדמים. להפך - מכנסי הטייץ שלנו מעניקים לגופך תמיכה מקסימלית במשך ההיריון, ולבישתם תומכת בבטן ההיריונית ומפחיתה כאבים בגב התחתון. כך שגם במהלך ההיריון תוכלי לשמור על גזרה מעוצבת ועל עור גמיש ומוצק יותר. לנשים בהיריון מומלץ לקנות מידה אחת יותר להתאמה ונוחות מרביות.

איך אני יודעת איזו מידה לקנות?
זה פשוט, כנסי לטבלת המידות שלנו


מהי הטכנולוגיה המיוחדת של BeGood?

פריטי הלבוש של BeGood מבוססים על טכנולוגיה שוויצרית ועיצוב איטלקי, אשר שילבו כוחות במטרה להביא לעולם מוצר חדשני: Dermofibra Cosmetics - בד ייחודי בעל פטנט רשום, ללא מתחרים בשוק. מוצרי הטיפוח שאת יכולה ללבוש כל יום, כל היום.

בד ה-Dermofibra Cosmetics מכיל קריסטלים אורגניים ומיקרוספרות מלאות ברכיבים המזינים את עורך וממריצים אותו, כמו אלוורה, קפאין, ויטמיןA  וויטמין E. הבד בעל הטכנולוגיה הייחודית מנצל את החום הטבעי של גופך: הוא ממריץ את המיקרו-סירקולציה ומקטין את היקף הירכיים, המותניים והאגן שלך. הוא מגביר את גמישות עורך ומעניק לו לחות. הוא מספק תוצאות מדהימות תוך 10 ימים בלבד.

 

מה עומד מאחורי BeGood ולְמה נועדו המוצרים?
המוצרים שלנו נותנים פתרון אמיתי ומוכח לבעיות שמטרידות כל אחת ואחת מאיתנו, ובשילוב מח שוויצרי מתקדם ואופנה איטלקית משובחת מספקים תוצאות בשטח. התוצאה: כשאת לובשת בגד של BeGood את מטפחת את עצמך ודואגת לגוף שלך. את ניראית ומרגישה טוב יותר.
על מנת לספק לך את התוצאות הטובות ביותר, השקענו מאמץ בכל בגד וחשבנו על הכל: מבחירת הבד וצפיפותו ועד ליצירת האיזון המושלם בכל מידה. 

חזרה לחנות