סל הקניות

סגור

טכנולוגיה
BE
DIFFERENT / להיות פורצת דרך

Dermofibra Cosmetics - טכנולוגיה שוויצרית, עיצוב איטלקי.

המחקר השוויצרי החדשני ביותר על טקסטיל עם איכויות קוסמטיות, בשילוב הייצור והעיצוב  האיטלקיים המתקדמים ביותר - הולידו את BeGood. לבוש ייחודי, פונקציונלי ומעצב, המבוסס על בד ה-Dermofibra Cosmetics החדשני. 

מכנסי הטייץ של BeGood משלבים בין שני עולמות – עולם האופנה ועולם הטיפוח. הם עשויים מבד איטלקי ומיוצרים בטכנולוגיה שוויצרית חכמה, שמעמידים אותם בשורה הראשונה של המגמות האחרונות בבגדי הספורט. בשילוב Patent Pending, מדובר בלא פחות ממהפכה.

זהו בד יחיד מסוגו ובעל פטנט רשום, המכיל קריסטלים אורגניים ומיקרוספרות מלאות ברכיבים המזינים את עורך וממריצים אותו, כמו אלוורה, קפאין, ויטמיןA  וויטמין E.

יש לנו מטרה אחת: מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. מאחורי כל אחד מהמוצרים שלנו עומדים מחקרים מעמיקים וניסויים קליניים.


במשך שנים מומחים איטלקיים עבדו על פיתוח בד ה- Dermafibra Cosmetics שממנו מיוצרים הטייץ, והוא עבר ניסויים קליניים שהוכיחו את היעילות שלו. התוצאות היו לא פחות ממדהימות, ועכשיו הגיע הזמן שכל העולם יראה וירגיש את ההבדל.

איך זה עובד?

מוצרי BeGood המיוצרים מבד ה-Dermofibra Cosmetics, הם הרבה יותר מסתם מחטבים - הם שני מוצרי טיפוח במוצר אחד.

  1. הם מעניקים חיוניות ומזינים את עורך. המיקרוספרות שבתוך הבד ה-Dermofibra Cosmetics משחררות את הרכיבים הפעילים בזמן שאת לובשת את המוצר. האלוורה מזינה ומעניקה לחות לעורך; ויטמין A משפר את גמישות העור שלך, נלחם ברדיקלים חופשיים ומטשטש פגמים; ויטמין E גורם לעורך להיראות חלק וזוהר יותר; הקפאין מפחית את סימני הצלוליט. הכיני את עורך לשגרת הטיפוח החדשה שלו.
  1. הם מסייעים בהצרת היקף המותניים, הירכיים והאגן שלך. הקריסטלים האורגניים בתוך האריג (אבץ, מגנזיום, טיטניום, אלומיניום וסיליקון) מגבירים את חום הטבעי שלך, מאיצים את תהליך המיקרו-סירקולציה ומעוררים את ניקוז הנוזלים העודפים. למכנסי הטייץ אפקט מיידי - תוצאות הניסויים הקליניים הראו הצרת היקפים של הירכיים, המותניים והאגן, בתוך 10 ימים בלבד. באמצעות שימוש בביו-טכנולוגיה, לקריסטלים האורגניים השזורים בבד השפעה קבועה ומתמשכת על גופך, בכל פעם שאת לובשת את המוצר.


כל המוצרים של BeGood פותחו באותו האופן: טכנולוגיה יעילה, קבועה ובלתי-מוגבלת.

בניסויים קליניים מצאנו כי מראה הצלוליט הופחת באופן משמעותי לאחר 10 ימים בלבד. בנוסף לכך, המשתתפות צמצמו היקפים ודיווחו על עור מוצק וגמיש יותר.

הטכנולוגיה מאחורי BeGood


Bas

 

SHOP NOW